Пенсіонерка-мільйонерка: статки тещі голови Господарського суду Харківщини привернули увагу компетентних органів

Розгляд справи врожаю ТОВ «Фермер-Агро» та ТОВ «Щедрі лани Слобожанщини» не лише гальмують, а й хочуть максимально утаємничити. На думку керівництва підприємств, за цим стоїть голова господарського суду – Віктор Усатий, який лобіює інтереси рейдерки Ганни Камінської і правомірністю рішень якого наразі неабияк цікавиться Вища кваліфікаційна комісія суддів.

Чому справа гальмується, журналісти «СтопКору» хотіли дізнатися безпосередньо у голови, для чого тричі приходили до судової установи. Та застати пана Усатого на робочому місці так і не вдалося.

Зауважимо, що на посаді голови Господарського суду Віктор Усатий перебуває з квітня 2014 року. Здебільшого спеціалізується на банкрутстві. Згідно з декларацією, служитель Феміди не розкошує: живе у маминій квартирі та лише три роки тому зміг купити авто – Шкоду Октавію.

За дивним збігом обставин теща судді, звичайна пенсіонерка, три роки тому стала власницею новенького Mercedes benz GLE. Його ринкова ціна стартує від 1,7 мільйона гривень.

Причому поліція двічі штрафувала на цьому авто дружину пана Усатого – Юлію, але у декларації судді цього авто чомусь немає. А ще у власності тещі знаходяться дві земельні ділянки та будинок на понад 500 квадратів під Харковом, вартість садиби – близько двох мільйонів гривень.

А от на які гроші жінка змогла усе це придбати – наразі вивчають компетентні органи. Дізнавайтесь подробиці скандальної справи з відеоматеріалу Наталії Дігтяр:

Коментарі