«Патріотику на озерах» оцінили на містобудівній раді

24.12.2018 12:38

Забудовники ЖК «Патріотика на озерах» були першими, хто наважився на критику провідних експертів на містобудівній раді. Житловий комплекс в цілому оцінено позитивно, проте надано й кілька рекомендацій, аби цей проект став зразком для інших забудовників. На важливості будівництва акцентував увагу і мер Києва Віталій Кличко.

Нагадаємо, невдовзі на столичних Осокорках планується зведення нового житлового масиву «Патріотика на озерах» з допомогою залучених Банком «Аркада» від інвесторів коштів.

Хоча на місці будівництва виникали сутички, підрядник має всі необхідні документи, які підтверджують законність будівництва.
«За проектом у нас 31 гектар самого озера. Дійсно, для того, аби економічна складова цього проекту окупилася, і він не перетворився на черговий «Еліта-центр», представлені 25-поверхові і вище будинки індустріального та каркасно-монолітного типу», - запевняє голова архітектурно-конструкторського бюро Микола Волохов.

Про те, що цей проект забудови є унікальним, говорили і на Всеукраїнському екологічному форумі, адже усі споруди зводитимуться з використанням технологій зеленого будівництва та збереженням природних ресурсів, які там розташовані.

«Людина не може бути щасливою, навіть маючи певну кількість квадратних метрів. Для якісного життя потрібна транспортна інфраструктура, доступність до сфери послуг, доступність до закладів охорони здоров'я і освіти і, головне, доступність до природного середовища», - зазначає голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко.

Сучасні технології зеленого будівництва, які використовують при зведенні житлового масиву «Патріотика на озерах», дозволять знизити рівень використання електроенергії майже вдвічі. А це допоможе розвантажити електромережу Лівого берега й зменшити згубний вплив на довкілля.

Зі свого боку журналісти «СтопКору» й надалі стежитимуть за будівництвом нового житлового масиву на столичних Осокорках.

Дізнавайтесь більше про хід забудови з сюжету Артема Поліковського:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X