Парламентська коаліція не підтримала внесення до порядку денного законопроекту про зняття депутатської недоторканності – Парубій

Депутати не підтримали пропозицію про внесення до порядку денного розгляду законопроекту про зняття депутатської недоторканності.

Про це сьогодні на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради заявив спікер Парламенту Андрій Парубій, повідомляє "РБК-Україна".

Як заявив Парубій, фракції "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт" депутатське об'єднання "Воля народу", складові парламентської коаліції, не підтримали внесення до порядку денного 17 жовтня голосування за законопроекти про зняття депутатської недоторканності.

"Як мінімум три фракції, "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт" і "Воля народу", виступають за те, щоб порядок денний залишався незмінним, і ми почали роботу по медичній реформі. Це понад 226 голосів", – заявив Парубій.

Також стало відомо, що даний законопроект може бути проголосований вже на наступному пленарному засіданні, яке відбудеться 19 жовтня.

Як повідомлялося раніше, сьогодні вранці Петро Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про скасування депутатської недоторканності.

Коментарі