Паркувальні війни столиці – перерозподіл паркмайданчиків на Троєщині відкладено

Паркувальні баталії розгорнулись у Деснянському районі столиці – одразу дві нових фірми забажали розгорнути тут паркувальний бізнес. Проте обрали саме ті земельні ділянки, на яких вже функціонують облаштовані іншим підприємством парковки. 

Сьогодні, 15 січня, на засіданні земельної комісії Київської міської ради мали розглянути питання про передачу двох земельних ділянок у Деснянському районі столиці ТОВ "Лібрен" та ТОВ "Ремточпідшипник" для експлуатації та обслуговування автостоянки.

Зазначимо, що наразі обидві земельні ділянки у тих же цілях на підставі угоди з комунальним підприємством "Київтранспарксервіс" експлуатуються ТОВ "Паркувальні системи". Представники останнього звернулись до ГО "Стоп Корупції", оскільки, на їхню думку, відбувається рейдерська схема захоплення їхнього бізнесу.

Правозахисники та активісти "Стоп Корупції" звернулись до Київської міської ради для з’ясування ситуації та наявності порушень прав підприємців ТОВ "Паркувальні системи". Через звернення громадських активістів питання передачі земельних ділянок новим власникам було знято з порядку денного.

Отже, перерозподіл столичних паркмайданчиків наразі відкладено.

Коментарі