Паркан і нині там. У Нових Петрівцях попри скарги місцевих жителів та виркиття “СтопКору” огорожа на березі моря стоїть намертво

Правозахисники проекту вирішили перевірити, чи стоїть мур на березі Київського моря у Нових Петрівцях.

Журналісти проекту зо два місяці тому зробили резонансне розслідування і на всю країну виголосили імена захопників берегової зони і довели, що огорожа встановлена всупереч усім законам України.

Такий собі маловідомий сірий кардинал Костянтин Тинькевич дістав гектар землі в Нових Петрівцях. Саме його називають близьким другом головного фінансиста так званої "сім'ї" Сергія Курченка. Отож колишній поплічник режиму Януковича одержав наділ на березі моря, натомість місцевих жителів обділили і залишили без вільного доступу до води. Люди скаржилися до місцевої влади, зверталися до прокуратури – все марно.

Журналісти з'ясували, що раніше землі належали лісництву, згодом їх віддали у відання сільради, а там ними розпорядилися на власний розсуд.
Утім навіть після розголосу паркан стоїть як вкопаний. Сільська влада прикидається сліпою та німою, мовляв, оборудку повернули за часів попередників, а перевірки органів контролю ситуації не змінили.

Утім від «Стоп корупції» просто так не відкараскатися. Правозахисники та журналісти проекту залишили на незаконному паркані фірмові наліпки як нагадування про те, що корупції не сховати. Ми тримаємо ситуацію на особистому контролі.

6 4 3 2

Коментарі