«Парк ракет»: як перетворити музей-примару на інфопростір та вкрасти землю – деталі корупційної схеми

Музейний комплекс «Парк ракет» у Дніпрі за задумом мав стати сучасною виставкою, яка б надихала «нових Янгеля, Конюхова та Макарова, які будуть підкорювати космічні висоти». Але не склалося. Наразі цей об’єкт уособлює собою списані гроші та авантюрну схему по виведенню майна з комунальної власності.


Фото: ua.igotoworld.com

Декількома рішеннями облради фейковий музейний комплекс «Парк ракет» передали від одного КП до іншого, а згодом здали в оренду громадській організації ЦСТ «ІнфоПростір» на умовах «реконструкції із влаштуваннями невід’ємних поліпшень будівлі». Ймовірна подальша схема привласнення території передбачає наступні кроки: орендар робить реконструкцію в межах пункту «поліпшення», облрада на цій підставі надає ГО першочергове, без аукціону, право приватизації, а місцева влада віддає земельну ділянку «під обслуговування будівлі».

Хто ж насправді стоїть за цією схемою? Керівником ЦСТ «ІнфоПростір» є Станіслав Білодідоненко, ім’я якого пов’язують з народним депутатом Андрієм Денисенком. До речі, за цікавим збігом обставин мажоритарний округ цього народного обранця знаходиться саме поблизу «Парку ракет».

Деталі корупційної схеми – у відеоматеріалі:

Коментарі