Парафіяни і священики УПЦ МП мітингують під Верховною Радою – кадри

20.12.2018 13:47

Релігійне питання в Україні знову може стати обговорюваною темою. Сьогодні, 20 грудня, прихильники УПЦ Московського патріархату почали мітинг під Верховною Радою. Вони скандують свої гасла про Томос і владу.

У столиці біля головної урядової будівлі зібралися прихильники Московського патріархату України. Вони висунули свої вимоги української влади, передає видання "Українська правда".

Відзначається, що близько 6 священиків читали молитви в гучномовець. Представники УПЦ МП оголосили під Верховною Радою про безстроковий молебень, який передбачає "невтручання влади в справи церковні".

За попередньою інформацією, на цей мітинг прибуло близько 1000 осіб. У мітингувальників є плакати відповідної тематики, що закликають українську владу задуматися. Самі ж парафіяни та священики з УПЦ МП скандують під Верховною Радою: "Ми молимося заради того, щоб Господь обдарував вас розумом. Депутати, скажіть, ви слуги народу чи його кати? Віряни УПЦ – це ж теж народ".

Крім цього вони виступають проти надання Україні Томосу, а також створення окремої Української церкви. Чим закінчиться мітинг – наразі невідомо. Поки що зіткнень не було.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X