Палій: найгірші побоювання підтвердилися – Зеленський таки дійсно “під чимось” – відео

12.04.2019 10:23

Зеленський нічого не робить для того, щоб спростувати звинувачення в тому, що він є наркозалежним. Ба більше, комік своїми нерозумними діями тільки зайвий раз підкреслює це.

Таку заяву в блозі на replyua.net зробив відомий український політолог Олександр Палій. Він підкреслив, що після недавньої відмови кандидата в президенти Зеленського здати реальні аналізи на наркотики, розсудливим людям стало зрозуміло – комік наркоман, передає "Діалог.UA".

Палій, який раніше вже не раз озвучував цю інформацію заявив, що якби Зеленський реально не був наркоманом, то побіг би першим на аналізи, щоб тим самим підтвердити свою правоту. А сумнівів в якості експертизи бути не могло, тому що її спеціально приїхали робити імениті міжнародні експерти WADA. Їх, до речі, запросив до Києва відомий український боксер Володимир Кличко.

Поки, як каже Палій, незрозумілим залишається тільки одне питання: які саме наркотики приймає Володимир Зеленський.

"Якщо переглянути деякі відео за участю Зеленського, то можна зробити певні спостереження. На відео спілкування Зеленського з журналістами, економістами тощо видно, що він не може концентрувати думки довше декількох секунд. На прес-конференції Зеленського за результатами першого туру він несподівано починає дивно дряпати собі обличчя біля носа. Це все не від хвилювання, адже він професійний актор, постійно на публіці", – підкреслює Палій.

Коментарі