П’ять днів і ночей під стінами ДФС – активісти Податкового майдану закликали фіскалів не порушувати закон

22.04.2019 10:03

Розбили наметове містечко, встановили польову кухню, чергували вдень і вночі – як і чому п’ять днів поспіль активісти п’яти громадських організацій та інші небайдужі люди пікетували Державну фіскальну службу України? Дізнавайтесь із сюжету Христини Кришихи.

П’ять днів пікетувальники чергували біля державного органу з вимогою до чиновників – не перевищувати своїх повноважень, не порушувати закону і чітко в термін виконувати свою роботу.

«Нагадую безпосередньо, 21 і 22 березня під керівництвом слідчого Замятіна Офісу великих платників податків проводився обшук в страховій компанії. Більше 34-х годин тривали тортури, знущання над працівниками. Тому ми прийшли проти цього свавілля, тому що ДФС України спільно зі своїми слідчими відділами порушило ряд вимог», - зауважив активіст Олександр Омельченко.

Нагадаємо, мова йде про те, як фіскали незаконно відкрили кримінальну справу проти страхової «Арсенал Страхування»

Податківці штучно її сфабрикували і вже декілька місяців поспіль активно проводять обшуки, хоча усі суди вказують на незаконність дій працівників Офісу великих платників податків ДФС Замятіна і Чапічадзе .

«Все, що вони роблять, в кінцевому результаті судом визнається незаконним. І не одним слідчим суддею, а вже чотирма різними слідчими суддями», - наголосив заступник провідного партнера Адвокатського об'єднання «Правова та економічна безпека» Тарас Іваненко.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X