Останні штрихи: прокуратура готує підозру рейдерці Лесі Софієнко

Прокуратура Дарницького району на завершальній стадії підготовки підозри захопниці земельної ділянки на київських Осокорках Лесі Софієнко. Деталі на прийомі у керівника відомства Дейнеки і процесуального керівника Міщерякова дізнались активісти «Стоп корупції».

«Процесуальний керівник у справі рейдерки направив низку звернень, щоб встановити межі земельної ділянки та провести оцінку, щоб нарахувати збитки в рамках кримінального провадження. Щойно у відомстві отримають інформацію, що збитки дійсні, то розпочнуть процедуру вручення підозри. І паралельно це буде підставою ініціювання цивільного позову», – повідомили активісти проекту.

Нагадаємо, що родина колишньої бізнес-партнерки екс-міністра АПК Присяжнюка Лесі Софієнко привласнила комунальну власність. На ділянці звели маєток. Активісти «Стоп корупції» викрили аферу із землею та передали усі деталі у правоохоронні органи.
Громадські активісти добиваються, щоб захоплену ділянку повернули громаді й замість гніздечка поплічників режиму Януковича на Осокорках звели реабілітаційний центр для учасників АТО.

Захисники незалежності та цілісності України вже четвертий день проводять мирну акцію під будинком Софієнко.

Коментарі