Особисті дані українських АТОвців опинилися в руках хакерів

Персональні дані українських учасників АТО опинились у руках хакерів. Вони пообіцяли оприлюднили "сенсаційну інформацію".

Новину повідомляють прес-центр штабу АТО та Кіберполіції.

Начальник департаменту Кіберполіції Сергій Демедюк заявив, що хакери здійснили атаку на комп'ютер підрозділи Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО. За його словами, зловмисники заволоділи персональними даними АТОвців та розмістили їх у соцмережах.

"Ми визначили, який саме комп'ютер зламали хакери, що дозволило їм отримали доступ до всієї інформації, яка була розміщена не тільки на цьому пристрої, але й у всій локальній мережі підрозділу. Зараз ми проводимо ретельний огляд ураженої техніки", – прокоментував Демедюк.

Наразі відомо, що хакери спробували оприлюднити вкрадені матеріали, розмістивши у соцмережах архіви з персональними даними учасників АТО.

"Персональні дані ветеранів української АТО. Всього 2 тисячі файлів. Завтра викладемо нові архіви з доказами вбивств представниками "Правого сектору". Це буде сенсація. Чесно", – зазначили хакери у повідомленні.

Правоохоронці почали встановлювати шляхи ураження комп'ютера вірусами, а також осіб, які можуть бути причетні до викрадення персональних даних. Як повідомлялось раніше, російські хакери намагались зламати електронну пошту українського президента Петра Порошенка та голови МВС Арсена Авакова.

Інші новини

Коментарі