Особисті дані українських АТОвців опинилися в руках хакерів

Персональні дані українських учасників АТО опинились у руках хакерів. Вони пообіцяли оприлюднили "сенсаційну інформацію".

Новину повідомляють прес-центр штабу АТО та Кіберполіції.

Начальник департаменту Кіберполіції Сергій Демедюк заявив, що хакери здійснили атаку на комп'ютер підрозділи Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО. За його словами, зловмисники заволоділи персональними даними АТОвців та розмістили їх у соцмережах.

"Ми визначили, який саме комп'ютер зламали хакери, що дозволило їм отримали доступ до всієї інформації, яка була розміщена не тільки на цьому пристрої, але й у всій локальній мережі підрозділу. Зараз ми проводимо ретельний огляд ураженої техніки", – прокоментував Демедюк.

Наразі відомо, що хакери спробували оприлюднити вкрадені матеріали, розмістивши у соцмережах архіви з персональними даними учасників АТО.

"Персональні дані ветеранів української АТО. Всього 2 тисячі файлів. Завтра викладемо нові архіви з доказами вбивств представниками "Правого сектору". Це буде сенсація. Чесно", – зазначили хакери у повідомленні.

Правоохоронці почали встановлювати шляхи ураження комп'ютера вірусами, а також осіб, які можуть бути причетні до викрадення персональних даних. Як повідомлялось раніше, російські хакери намагались зламати електронну пошту українського президента Петра Порошенка та голови МВС Арсена Авакова.

Коментарі