Організатор кривавої розправи над стопкорівцями Михайло Бурда – досі у розшуку

Нові резонансні подробиці у справі щодо побиття активістів і журналістів «СтопКору». За тиждень після кривавих подій одна із найбільших точок незаконного намиву піску припинила роботу. Щоправда, за цю перемогу стопкорівці мало не поплатилися життям.

Події 24 січня сколихнули українські мас-медіа: зловмисники порубали сокирою машину, забрали особисті речі активістів та жорстоко їх побили.

«Я був в шоковому стані. Були опіки очей. Були, скажімо так, удари в голову і пошкодження м'якої тканини, забої», - згадує постраждалий Олександр Золотнюк.

Того ж вечора поліція затримала дев’ять підозрюваних в нападі. Та поки що на волі – можливий організатор кривавої битви, уродженець Луганська Михайло Бурда.

«Поліцією було оголошено в розшук Михайла Бурду, який організував напад на наших журналістів та активістів. Ми зараз контролюємо все, що відбувається зі сторони правоохоронних органів, а також органів місцевої влади, зокрема Київської міської державної адміністрації», - коментує керівник правозахисного блоку ГО «Стоп Корупції» Ігор Бондарчук.

Варто зауважити, що екоактивіст-самозванець Михайло Бурда уже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності. Він підозрюється у так званому «кришуванні» незаконних точок видобутку піску. Зокрема і цієї – на Видубичах, де сталися сутички.

Подробиці гучної справи – у сюжеті Марії Гураль:

Коментарі