Оприлюднено нові факти підкупу виборців на користь Юлії Тимошенко (відео)

6 березня 2019 року у прес-центрі "Інтерфакс-Україна" відбулась прес-конференція щодо порушень виборчого законодавства та фактів підкупу виборців, в ході якої громадські активісти оприлюднили факти передачі грошей виборцям в обмін на обіцянки голосувати за Юлію Тимошенко.

"Як Ви бачили на відео, представники Юлії Тимошенко, а саме Віталій Помазанов, виконавець, який був розпорядником ресурсів у цих областях, за вказівкою представника штабу Юлії Володимирівни Сергія Гайдая вручав гроші сотникам, десятникам і безпосереднім виконавцям. Тобто, якщо в листопаді безпосередній виконавець, активіст від штабу Юлії Володимирівни отримував 700-1000 грн, в грудні він почав отримувати 2500 - 3000 грн, а зараз у цей час вони вже отримують від 3000 до 10000 крім тих коштів, які вони роздають виборцям.

Як видно на відео, є факт підкупу саме на ринку. Підходять до продавців і пропонують: "Ви залиште нам свої персональні дані, ми Вам платимо зараз 250 грн, Ви розписуєтесь про те, що Ви їх отримали, а після того, як наш кандидат проходить у другий тур, Ви отримуєте додатково ще 250 грн". Сотники й десятники отримують відповідно в рази більше. А по колу й набігає цифра у понад два мільярди гривень", – зазначив представник ГО "Народ проти корупції" Олександр Щоголев.

Коментарі