Оприлюднено аудіодокази причетності Плотницького до збиття ІЛ-76

Спецслужба завершила досудове розслідування у справі збитого літака ІЛ-76. СБУ надала аудіодокази причетності ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького до вчинення терористичного акту.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Співробітники СБУ в Дніпрі завершили досудове розслідування у справі збитого літака ІЛ-76 та оприлюднили аудіо переговорів терористів. Кримінальне провадження було відкрите стосовно ватажка самопроголошеної "ЛНР" Ігоря Плотницького та ще двох командирів бойовиків у справі збитого у 2014 році літака ІЛ-76 Збройних Сил України.

Як відомо, слідчі спецслужби отримали та оприлюднили докази того, що Плотницький був безпосередньо причетний до збиття літака ІЛ-76. На той час він був командиром незаконного збройного формування "батальйон "Зоря". Спільно зі своїм заступником А.Патрушем та командиром незаконного збройного формування "Вітязь" О.Гурєєвим він організував терористичний акт. Злочинці влаштували засідку та за допомогою груп бойовиків, що були озброєні ПЗРК, вони блокували авіасполучення луганського аеропорту.

У червні 2014 року військово-транспортний літак ЗСУ ІЛ-76 був збитий ПЗРК. Після ураження літак загорівся і впав. На той момент на борту було 9 членів екіпажу та 40 військовослужбовців, які загинули. Обвинувальний акт стосовно терористів затверджено прокуратурою Дніпропетровської області та направлено до суду. Дії вказаних осіб кваліфіковано як терористичний акт за ч.3 ст.258 КК України.

Раніше повідомлялось, що справу Плотницького щодо збитого ІЛ-76 направили до суду.

Коментарі