Операція провокація: роботу ректорату Одеського медуніверситету намагалися зірвати

Особи, причетні до рейдерства Одеського медичного університету, готували провокацію, щоб зірвати роботу ректорату вишу. Про таку спробу дізнався колектив навчального закладу. У натовпі один із захопників у спілкуванні з поплічниками повідомив про план перешкоджання входу ректора Валерія Запорожана та його колег у будівлю ОНМедУ. Про це повідомляють активісти «Стоп корупції». 

 

«Працівники універу чули розмову: один з так званих лінійних  керівників  давав вказівку затіяти бійку, коли ректор намагатиметься потрапити в ректорат.

У планах ректорату було організувати роботу трудового колективу для підготовки до завтрашнього свята та обговорити інші поточні питання», – розповіли у «СтопКорі».

Для безпеки працівників університету та з метою уникнення ескалації конфлікту у ректораті ухвали рішення перенести своє засідання.

Додамо, що сьогодні під час засідання наукової ради ректора Валерія Запорожана обрали головою вченої ради.

Зазначимо також, що наприкінці липня Печерський районний суд Києва заборонив Міністерству охорони здоров’я України оголошувати конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету. Про це стало відомо юристам «СтопКору» з ухвали суду.

«Печерський суд столиці розглянув позов про визнання звільнення ректора ОНМедУ Валерія Запорожана незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за вимушений прогул.

У результаті розгляду справи суд заборонив Міністерству охорони здоров’я України вчиняти будь-які дії, спрямовані на проведення конкурсу на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету та проводити конкурс на заміщення посади ректора Одеського національного медичного університету.

Національний медичний університет в Одесі опинився під прицілом рейдерів. Виш спочатку «трусили» постійні перевірки з МОЗу, потім будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука.

Ректор медуніверситету Валерій Запорожан перебував на лікуванні у стаціонарі, його кабінет захопили молодики, а обов’язки ректора вишу до призначення очільника навчального закладу виконує Костянтин Аймедов.

Коментарі