Операція «апеляція» – хто гальмує справу Лесі Софієнко

08.04.2019 15:25

Скандально відома агрорейдерка Софієнко заборгувала державі 23 мільйони гривень несплачених податків і, вочевидь, не збирається з ними розлучатись. Хто прикриває пані Лесю і гальмує слідство – дізнавайтесь з ексклюзивного розслідування журналіста «СтопКору» Альони Середи.

Нагадаємо, пані Софієнко в компанії з екс-міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком та своїм цивільним чоловіком Володимиром Пєховим, колишнім регіоналом та народним депутатом, неодноразово намагалась захопити агропідприємства.

Неодноразова героїня сюжетів «СтопКору» – власниця трьох офшорних компаній, які спеціалізуються на виведенні коштів з України. Власне це, а ще тісний зв’язок із кримінальним світом, і допомагає їй прокручувати схеми щодо несплати податків. Та повернімося до останніх подій.

Три роки поспіль Державна фіскальна служба полювала на пані Лесю, а її справа блукала від Києва до Львова. Притягнути до відповідальності нашу хитромудру героїню вдалося лише завдяки організації «Стоп корупції».

Десятки мільйонів гривень – саме стільки несплачених податків пані Софієнко поклала до власної кишені. Перевірку ДФС змогли призначити через суд. Шевченківський райсуд підтвердив призначення перевірки, але скандально відома білявка подала апеляцію, яку задовольнили… за зачиненими дверима.

Коментарі