Олігархи продають електроенергію за кордон, а українці сидять без світла – працівники ТЕС

Колишній губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, перебуваючи у поїздці, зустрівся з працівниками Бурштинської ТЕС, які попри заборону прийшли на зустріч з політиком. 

Новину передає "Преса України".

Саакашвілі різко розкритикував президента Порошенка, який постійно розповідає про вину проросійських сил у напруженій ситуації в Україні.

"У той час, як сьогодні президент Порошенко звинувачував проросійські сили в провокуванні напруженості, бажанні провести третій Майдан і створити штучний хаос, я зустрічався з працівниками Бурштинської ТЕС. Люди прийшли попри те, що керівництво офіційно заборонило їм йти на зустріч", – зазначив політик.

Саакашвілі відзначив, що у ході розмови працівники ТЕС розповіли йому про тяжкі умови праці, зокрема про жахливий чорний дим, який заполонив вулиці міста та викликає ракові захворювання місцевих жителів. Крім того він додав, що працівники підприємства отримують дуже мізерну заробітну плату через що, вони збираються поїхати до Києва та провести там мітинг.

Він відразу ж додав, що працівники своїми мітингами хочуть привернути увагу до проблем підприємства. Адже олігарх Ринат Ахметов, який і володіє цим підприємством, останнім часом вивів з підприємства близько мільярда гривень доходів на офшорні рахунки.

Також політик повідомив, що під час розмови працівники підприємства заявили, що жодні віялові відключення не мають турбувати українців, адже виробленої електроенергії повністю б вистачило на всю територію України, проте олігархи постійно продають її за кордон.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі відвідав шахту Нововолинська та зробив там неочікувану заяву.

Коментарі