Окупаційна “влада” Криму розповіла, хто винен у провалі курортного сезону на півострові

На думку так званого "глави держкомітету кримського уряду у справах міжнаціональних відносин" Заура Смирнова, в зриві курортного сезону в Криму винна українська влада, які перешкоджає туристам перетинати кордон з півостровом.

Пропагандистські російські ЗМІ почали поширювати інформацію про те, що українська влада створює додаткові перешкоди для туристів, які приїжджають з материкової частини України, повідомляє "Діалог.UA" з посиланням на znaj.ua.

У повідомленнях стала з'являтися інформація про те, нібито українці шикуються в кілометрові черги на в'їзді в Крим, попри всі перепони, які нібито створює український уряд.

"Спроба влаштувати Криму туристичну блокаду захлинулася в багатотисячному потоці українських громадян, які попри довгі черги не змінили свого бажання відвідати Крим. Київська влада злякалася обурення своїх же громадян і соціального бунту на українському пункті пропуску", – йдеться в повідомленні одного з місцевих ЗМІ.

При цьому, за даними статистики, до моменту окупації до Криму приїжджало близько 4,5 мільйона українських туристів. Зараз же ця цифра становить всього 200 тисяч. Не поспішають відпочивати в Криму і російські туристи, посилаючись на дорожнечу харчових продуктів і житло.

Так, вартість відпочинку в Криму порівнюють з вартістю проживання в п'ятизірковому готелі Туреччини.

Раніше стало відомо, що в курортній зоні Криму знову виникли перебої з електропостачанням. Були введені графіки відключення світла.

Коментарі