Окупанти залякують жителів Криму, які бажають отримати українські біометричні паспорти

Кримські окупанти залякують жителів півострова, які бажають отримати біометричний паспорт на підконтрольній Києву території. Так, кримчан попередили, що вони можуть потрапити до рук СБУ.

Новину передає "Преса України".

За даними контрольованих російськими найманцями на Донбасі медіа, кримські окупанти попередили жителів Севастополя про небезпеку, яка чекає їх на материковій частині України. Як відомо, кримчани їздять на підконтрольні Києву території для виготовлення біометричних паспортів з метою здійснити у майбутньому поїздку за кордон без віз.

Про це розповів так званий директор департаменту громадської безпеки Володимир Татарчук.

"Вони (кримчани – ред.) можуть бути затримані співробітниками СБУ та поліції під будь-яким приводом. Під загрозою кримінального переслідування, заборони повернення на півострів, схиляють кримчан до письмового визнання про те, що нібито органи держвлади примушували їх до участі у виборах", – розповів прихильник Кремля.

За даними російських ЗМІ, територіальні підрозділи міграційної служби Херсонської області вже надали кримчанам 50 тисяч адміністративних послуг. Однак з 2016 року кількість звернень значно зменшилась. Російські пропагандистські канали також нагадали, що в Україні чекає кримінальна відповідальність тих українців, які підтримали анексію Криму.

Коментарі