Охоронця “Хмельницькобленерго” судитимуть за шахрайство та вимагання хабаря

Хмельницька місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо працівника служби охорони ПАТ «Хмельницькобленерго», який підбурював громадянина надати неправомірну вигоду, ввів в оману та заволодів його коштами.

«Слідство встановило, що обвинувачений пообіцяв безробітному хмельниччанину посприяти у працевлаштуванні на посаду стрільця служби охорони підприємства. Він переконав безробітного передати через нього 5000 гривень неправомірної вигоди нібито для посадових осіб «Хмельницькобленерго», які за цю суму можуть вирішити питання про прийняття на роботу», - повідомляє прес-служба прокуратури.

Працівник служби охорони насправді навіть не збирався нікому передавати кошти, а просто залишив їх собі. Однак скористатися грошима він не встиг: після одержання хабаря чоловіка викрили правоохоронці.

Обвинуваченому інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.1 ст.369 (підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення нею в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням її службового становища) КК України. Суд йому обрав запобіжний захід - домашній арешт.

Коментарі