Охорона проти ректора: у Богомольця влаштовують провокації через поновлення керівництва

Охорона Національного медичного університету імені Богомольця чинить опір під час спроби поновлення на посаді ректора Амосової. Молодики зламали турнікет, влаштували штовханину і провокації. Варта діє за наказом виконувача обов'язків ректора Юрія Кучіна та першого заступника Олександра Науменка.

Про це з місця подій повідомляють активісти "Стоп корупції", які у рамках громадського контролю слідкують за подіями у навчальному закладі.

"Вранці судові виконавці разом із законним ректором – Катериною Амосовою намагались потрапити до приміщення університету. Разом із керівницею до закладу прийшли звільнені члени трудового колективу. Ще з вересня 2018 року з невідомих причин їх зняли з посад. Але судове розслідування довело незаконність таких дій.

За словами ректорки, у навчальному закладі було примусово звільнено близько 20 людей трудового колективу, яких змушували вказувати, що вони звільнилися за власним бажанням, також пані Катерина Миколаївна Амосова наголосила, що трудові книжки людям повертали поштою", – зазначає журналістка "СтопКору".

Додамо, що у січні суд ухвалив рішення про поновлення співробітників на їхніх посадах. А ректорка Амосова має повернутись на свою посаду.

Коментарі