Оголошено ім’я нового керівника Інституту серця

18 грудня в столичному "Інституті серця Міністерства охорони здоров’я України" шляхом таємного голосуванням 22-ох наукових співробітників обирали нового генерального директора. Керівником одноголосно обрали Бориса Тодурова, повідомила з місця події журналіст "СтопКору" Марія Гураль.

Усього претендентів було четверо, серед них – Борис Тодуров та його заступник Віталій Дем’янчук, завідувач відділення хірургічного лікування набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова Володимир Попов і провідний науковий співробітник Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Олександр Довгань.

У зв'язку з виборами до Інституту серця сьогодні завітали депутати від БПП, Представник Президента України у ВР Ірина Луценко та мер Києва Віталій Кличко. За ходом виборчого процесу спостерігали представники громадських організацій, Міністерства охорони здоров’я та ЗМІ.

Раніше в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла журналістам, що МОЗ відправив на вибори двох "наглядачів".

"Нам було неприємно бачити, що прийшли інші, які хотіли натиснути на тих, хто мав голосувати. На жаль, це народні депутати України, це мер Києва... Думаю, це неправильно, що вони пішли й показали своєю присутністю підтримку одного кандидата. Було дуже видно за їхньою поведінкою, кого вони підтримують" – цитує Супрун видання "Gordonua".

Вона також заявила, що їй соромно за Тодурова, який "займається багатьма неправильними речами". В. о. міністра звинуватила його в корупції.

Офіційно МОЗ України на своїй сторінці у Facebook прокоментувало ситуацію так: "МОЗ України наразі утримається від будь-яких коментарів. Моральну оцінку озвученому кожен може дати свою".

Зазначимо, що у 2017 році Тодуров виступав із критикою дій МОЗу через гальмування процесу державних закупівель життєво необхідних ліків.

А днями в медзакладі представники праворадикальної організації С14 влаштували провокацію. Колектив пов’язав цей інцидент зі спробою зриву виборів директора.

Коментарі