Одіозний власник підприємства “Сапсан-спорт” Кізько привласнив землі Міністерства оборони

Київська область, м. Бровари, військове містечко № 201. Територія охоплює понад 100 гектарів, на якій розташовано понад 100 споруд. Впродовж останнього часу усі угіддя належали спілці військових мисливців Київського округу, яка підпорядковувалася Міністерству оборони.

- На базі цієї території ми зробили, суспільство зробило, 4 траншейних майданчики, 4 кола, була майстерня для виробництва машинок. Це все було власністю товариства. Все було обладнано як годиться, за всіма нормами, відповідними машинками. Це було майно товариства, – розповідає керівник спільноти військових мисливців Київського округу 1988-2017 рр. Микола Гурін.

За словами пана Миколи, власник підприємства "Сапсан-спорт" Юрій Кізько рейдерським способом прибрав до рук усі землі, а потім уклав свій договір оренди напряму з Міністерством оборони. І власність від військових мисливців перейшла до приватної фірми.

- Було передано в оренду будівлі, споруди та майданчики містечка № 201 загальною площею 7893, до складу яких входили 19 будівель та споруди майданчиків для стрільби загальною площею 7383 кв, – розповідає начальник відділу оренди фондів квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ Олександр Орлюк.

 

Зрештою, від половини орендованих земель "Сапсан-спорт" відмовився. Швидше за все, щоб зекономити. Але вільними ці ділянки залишилися лише на папері. Адже всім цим майном продовжували та продовжують користуватися. Про це свідчать висновки перевірки Міністерства оборони за 2016 рік. До слова, орендна плата за земельні угіддя не сплачується, що спричиняє мільйонні збитки державі.

Станом на сьогодні "Сапсан-спорт" на чолі з Юрієм Кізьком майно Міністерству оборони й досі не повернули. Ба більше, пан Кізько спромігся взагалі приватизувати тут цілий гектар землі. Доказом цьому слугує публічна кадастрова карта, вся земля навколо – Міністерства оборони, проте один наділ  перебуває у приватній власності дружини пана Юрія, Олени Кізько, повідомляють колишні користувачі угідь.

Подробиці скандальних оборудок дивіться у новому випуску "СтопКору".

Коментарі