Очільники НАБУ та ГПУ “обмінялись” справами проти один одного

Керівники НАБУ та ГПУ Артем Ситник та Ігор Луценко "обмінялись" справами проти один одного. Тепер через можливе незаконне збагачення генпрокурора відкрите кримінальне провадження.

Сьогодні, 17 листопада речниця НАБУ Світлана Оліфіра заявила про відкриття кримінального провадження проти генпрокурора України Юрія Луценка. Детективи НАБУ мають докази того, що політик можливо незаконно збагатився.

"За рішенням суду, яке зобов'язує внести відомості в ЄРДР, детективи внесли ці відомості, і розпочато розслідування за фактом можливого незаконного збагачення", – пояснила вона.

За її словами, справу порушили згідно з ч. 3 ст. 368-2 КК України. Відповідне рішення прийняв Солом'янський районний суд Києва ще у жовтні. Тим часом екс-заступник генпрокурора часів Януковича Ренат Кузьмін зазначив на своїй сторінці у соцмережі, що саме він звернувся до НАБУ з відповідною заявою, після чого і стартувало розслідування незаконного збагачення Луценка. До слова, це п'ята справа проти генпрокурора.

Як повідомлялось раніше, після того, як у детективи взялись за Луценка, у ГПУ знайшли "підхід" до керівника НАБУ Артема Ситника. Проти останнього генпрокуратура порушила кримінальне провадження за передачу журналістам даних слідства. Так, голови ГПУ та НАБУ почали справу проти один одного.

Коментарі