Об’єкти змінюються – тітушки ні: у Києві люди хулігана Бурди блокують піщаний бізнес

12 осіб блокують роботу Київського річкового вокзалу. Один з них був присутній під час нападу на журналістів та правозахисників ГО "Стоп корупції" 24 січня у промзоні на Видубичах. Зловмисника упізнали представники проекту, які перебувають на місці подій. 

"Один з блокувальників був у складі так званої охорони ТОВ "Мостобуд" по вулиці Промисловій, 4 у день нападу на наших колег. Цей чоловік стояв поруч зі скандальним псевдоактивістом з Луганська Михайлом Бурдою, якого підозрюють в організації кривавої розправи над знімальною групою. Щойно ми викликали на місце подій поліцію, посіпака Бурди зник, – передає активіст Роман Литвин.

Нагадаємо, напад на журналістів та активістів проекту стався 24 січня. Усе відбувалось поруч із точкою незаконного видобутку піску на Видубичах у Києві. На об’єкті, з яким Київрада припинила співпрацю, продовжували вивозити пісок. Знімальна група зафіксувала це і стала жертвою нападу так званої охорони точки.

У справі проходили семеро осіб. Усі вони отримали м'який вирок суду – домашній арешт у нічний час. Їм інкримінували ч. 2 ст. 187 – "розбій". Санкції статті передбачають до 10 років тюрми.

Організатора нападу – раніше судимого псевдоактивіста Михайла Бурду подали у розшук.

Генеральна прокуратура України подаватиме апеляційну скаргу на занадто лояльний вирок Голосіївського районного суду Києва у справі про напад на журналістів та активістів ГО "Стоп корупції". У цьому представників проекту запевнив речник ГПУ Андрій Лисенко. Він також зазначив, що розслідування цієї справи перебуває на особистому контролі головного прокурора країни Юрія Луценка.

Коментарі