Об’єднана команда “Стоп корупції” з усієї країни проведе “полювання” на корупціонерів Буковини

Представники "Стоп корупції" із семи областей України проведуть рейд правоохоронними органами Чернівців та Чернівецької області.

У планах активістів встановити причини бездіяльності поліції, прокуратури та митниці у низці резонансних справ у регіоні. Ідеться про переслідування та напади на активістів "Стоп корупції", масштабні схеми вирубки та вивозу за кордон ділової деревини, контрабанду на кордоні.

"Серед гучних справ – замах на вбивство місцевого громадського активіста Григорія Кушніра, який розслідував справу про причетність майстрів лісу до вирубки цінних порід дерев. Цю справу закрили за підтасованими доказами.

Напад на журналістів "СтопКору" у Красноїльську Старожинецького району – представників чернівецького осередку "Стоп корупції" двічі запрошували пройти слідчий експеримент, а замість цього проти нас готували провокацію.

Окрім того, команда "Стоп корупції" планує дізнатись, хто "кришував" ешелон з 27 вагонів з кругляком, який на відтермінованих вагонах за підробленими документами намагались вивезти на територію Румунії", – розповіли про плани представники чернівецького осередку "Стоп корупції".

 

Інші новини

Коментарі