Українсько-російський кордон на Донбасі перетнули 30 чоловік, які прямували від РФ в Україну. Також патрульні міжнародної місії помітили похоронні фургони й бензовози з пропаном.

Новину повідомляє "Преса України".

"Під час звітного періоду Спостережна місія бачила два похоронні фургони, які перетинали кордон через прикордонний пункт пропуску "Донецьк". Перший фургон проїхав в Україну 19 липня об 11:55. Лише помітили водія транспортного засобу", – йдеться у повідомленні місії.

За цією інформацією, другий похоронний фургон проїхав в Україну 25 липня о 6:30 та повернувся назад в Російську Федерацію на той же день. На фургоні був напис "Ритуальні послуги "Харон" (російською мовою).

Окрім цього, спостерігачі ОБСЄ зафіксували 53 особи у військовій формі, які перетинали українсько-російський кордон в обох напрямках. З них 20 осіб переходили лінію розмежування у напрямку Російської Федерації, а 30 – у напрямку України.

Також місія помітила 62 бензовози, які мали надписи українською та російською мовами "Пропан" та "Вогненебезпечно".

Нагадаємо, Державний департамент США стурбований обмеженим доступом для роботи спостерігачів СММ ОБСЄ на окупованих проросійськими бойовиками територіях сходу України.

Коментарі