Обшук із пристрастю : ДФС перевіряє столичне підприємство понад 30 годин (ексклюзив)

22.03.2019 21:26

Вилучають речі та документи без дозволу і проводять особистий обшук з порушенням. Про такі факти під час обушуку СК «Арсенал страхування» повідомили на гарячу лінію ГО «Стоп корупції».

«Обшук розпочато ще зранку 21 березня. Прибувших на місце «слідчої дії», адвокатів не допускали до її проведення. Проводили особисті обшуки жінок, які перебували в приміщенні при цьому без жодного на це дозволу, участі адвоката та особами протилежної статі.

Виламали двері електрощитової підїзду цілого багатоповерхового жилого будинку.

Присутнім під час обшуку жінкам, серед яких була також вагітна, заборонили покидати приміщення, не дали час для відпочинку та харчування. Неодноразові клопотання адвокатів про здійснення перерви просто проігноровані. Яка невідкладність нічної слідчої дії залишається загадкою.

​У зв’язку із численними порушеннями вимог Закону адвокатами неодноразово викликались працівники поліції.

​За результатами нелюдської поведінки слідчого, яка однозначно межує із законодавчо-визначеними термінами - катування та знущання, одній учасниці слідчої дії стало погано внаслідок чого останній викликали карету швидкої медичної допомоги», - розповідають представники компанії.

За обшуками та фактичним терором, за словами керівництва страхової компанії, стоїть керівник слідства Офісу великих платників податків ДФС України Ігор Чапічадзе. Раніше він керував слідством ДФС у Харківській області.

«Саме через свої, очевидно корупційні, зв’язки серед суддів м. Харкова, Ігор Юзович Чапічадзе забезпечує одержання абсолютно незаконних та злочинних рішень про проведення обшуків через суд, який жодних повноважень по відношенню до органу розслідування не має», - додають у компанії та називають те, що відбувається справжнім теорорм. Подробиці у матеріалі “Справжні податкові терористи” або обшук “з пристрастю” – столичні адвокати про обшук підприємства.

«​Чапічадзе та його колега слідчий Замятін звертаються за послугами підконтрольного судді Ленінського районного суду м.Харкова Бондаренка, який працює безвідмовно. ​Саме цей суддя надав Чапічадзе І.Ю. та Замятіну А.В. дозволи на проведення чотирьох обшуків, у тому числі за домашніми адресами акціонерів страхової компанії, а також на цілий багатоповерховий житловий будинок», - пояснили представники СК «Арсенал страхування».

«​На неодноразову констатацію адвокатами кричущих порушень закону з боку органу розслідування, начальник слідства Чапічадзе в телефонній розмові, в грубій формі, використовуючи ненормативну лексику погрожував адвокатам проведенням обшуків і в адвокатському об’єднанні», передає з місця подій правозахисник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний.

Коментарі