Обережно, цеглепад: на Львівщині шматок цегли травмував дівчину

21.01.2019 13:01

Шматок цегли, який відпав з парапетної стіни будинку у Львові, травмував жінку. Її доправили до лікарні з закритою черепно-мозковою травмою. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

"У будинку на вулиці Долинського, 8 відпав шматок цегли з парапетної стіни. Внаслідок цього було травмовано жінку", – повідомили у міськраді.

Постраждалу 2000 року народження, яка проживає у місті Червоноград, з діагнозом закрита черепно-мозкова травма, доставлено в ЛШМД міста Львова.

Як повідомила голова Шевченківської районної адміністрації у місті Надія Банах, після обстеження місця події було виявлено, що мешканці будинку пошкодили цегляну кладку на парапетній стіні під час встановлення на ній антен.

"У процесі монтажу мешканці пошкодили цегляну кладку на цій стіні. Хочу відзначити, що не можна встановлювати такі антени на парапетних стінах. Тому станом на зараз ЛКП замовило вежу і демонтовувало антени, і забрало цеглу, яка загрожувала падінням. Також проведуть розмову з мешканцями щодо заборони проведення таких речей", – розповіла Банах.

Коментарі