“Обережно, браконьєри”! – У РДА Голосієва не давали дозволу “Мостобуду” на видобуток піску на Видубичах

27.08.2018 13:29

У районній державній адміністрації Голосіївського району не підписували договору на виконання будь-яких робіт і не давали жодного дозволу ТОВ «Мостобуд», яке проводить видобуток та продаж піску на Видубичах у Києві. Про це в РДА повідомили активістам «Стоп корупції» у відповідь на звернення.

«У РДА відповіли, що жодних договорів не підписували та звернулися до «Мостбуду» для того, щоб вони надали всю документацію, яка підтверджує законність їхньої діяльності!», – зазначили у «Стоп корупції»

Від «Мостобуду» чекають дозвіл на користування надрами, дозвіл на проведення робіт на землях водного фонду, інші проектно-дозвільні документи на проведення робіт із вивезення та намиву піску.

Додамо, що у серпні активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу зафіксували місце перевалки піску по вулиці Промисловій, 4 у Києві. У промзоні на Видубичах рік тому орудувала низка підприємств, які проводили намив та видобуток піску без відповідних дозволів. Наразі вантажівки завантажують пісок та виїжджають з території однієї з фірм, яка фігурує у кримінальній справі за фактом заволодіння землями водного фонду.

«У поліції нам повідомили, що кримінальне провадження на даний час в прокуратурі міста Києва і в слідчому відділі управлінні національної поліції м. Києва

Додамо, що рік тому активісти «Стоп корупції» спільно з громадськими організаціями-однодумцями провели акцію з вимогою зупинки незаконного видобутку піску на Промисловій та розкрадання державних надр.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X