НПУ оголошує набір пілотів-поліцейських

З 2020 року в Україні з'являться перші поліцейські гелікоптери. В НПУ оголосили набір із подальшим навчанням пілотів-поліцейських. Екіпажі такого  підрозділу будуть працюватимуть по всій країні. У щоденному режимі вони обслуговуватимуть підрозділи патрульної поліції, поліції превенції та конвойної поліції.

Новину передає "Преса України"  з посиланням на повідомлення департаменту комунікації Національної поліції України.

"Навантаження буде велике. На заході, сході та півночі країни дислокуватимуться по два екіпажі. На столицю припадає найбільша кількість трас, тому в Києві має бути постійно один-два екіпажі. Ми плануємо отримання першого поліцейського-пілота гелікоптера на початку 2020 року. Водночас ми маємо оголосити конкурс на заміщення вакантних посад не пізніше липня 2018 року", – розповів очільник НПУ Сергій Князєв.

З його слів також стало відомо, що впродовж 2020 року України отримає 10 гелікоптерів моделі Н145, які також використовуються у службовій діяльності поліцейські Чехії.

"Досвід іноземних колег буде використано в роботі Управління організації діяльності поліції на воді та повітряної підтримки. Зокрема, ми розпочинаємо набір пілотів гелікоптерів на службу в новоствореному підрозділі", – підкреслив Князєв.

До слова, у липні минулого року в НПУ створено управління організації діяльності поліції на воді та повітряної підтримки. Воно поєднало діючі підрозділи у восьми регіонах України, включаючи столицю. Територія їх обслуговування охоплює усі акваторії, що знаходяться на території України.

Коментарі