“Нові умови”, – Зеленський виступив зі зверненням до Порошенка: відео

Кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив про готовність провести дебати на стадіоні, але з певними умовами. Про це він повідомив в новому відеоролику, передає "Діалог.UA".

Так, Зеленський повідомив, що навколо дебатів президента також йдуть дебати. Він пояснив, що його команді висунули умову, згідно з якою на стадіоні буде встановлено дві сцени, на яких будуть виступати кандидати. Також Зеленський закликав не розділяти стадіон на його шанувальників і прихильників Порошенка, а зібрати всіх людей разом, в загальній фан-зоні.

Кандидат підкреслив, що дебати все одно пройдуть 19 квітня о 19.00. Також він анонсував сайт, на якому можна придбати квитки для потрапляння на стадіон абсолютно безкоштовно, проте поки що сайт не працює з невідомих причин. У повідомленні до відеозапису вказується, що доступні безкоштовні квитки в фан-зону в центрі стадіону на сайті.

На сайті вказано, що перед дебатами за дві години розпочнеться розважальна програма, її учасники поки не називалися. Також поки не ясно, чи можна буде потрапити на стадіон тільки з квитками або просто так.

Дебати!!!

Дебати з приводу дебатів! Вже відкрита можливість зареєструватися на найголовнішу подію країни! Доступні безкоштовні квитки у фан-зону в центрі стадіону: https://debaty2019.org.ua/ Бронюйте негайно! Отримуйте електронний квиток на пошту. На одну людину можна зареєструвати лише 2 безкоштовні квитки. Не дамо нас розділити!!!

Posted by Команда Зеленського on Teisipäev, 16. aprill 2019

Коментарі