Нова техніка для ЗСУ: ракетні комплекси, артсистеми та системи залпового вогню (ВІДЕО)

За повідомленням Генерального шатабу ЗСУ, сьогодні, 20 березня, для потреб Збройних сил України передано нову партію озброєння та військової техніки.

Сьогодні ми передаємо для потреб ЗСУ чергову партію озброєння, військової техніки.Пріоритетом є завершення розробки нового та модернізованого озброєння і серійне виробництво, зокрема: ракетних комплексів “Вільха-М”, “Нептун”; 155 міліметрових артсистем “Богдана”, реактивної системи залпового вогню “Верба1”; безпілотного розвідувально-ударного комплексу “Сокіл”.Як Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України можу із впевненістю стверджувати: сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити нашу державу.

Posted by Петро Порошенко on Kolmapäev, 20. märts 2019

Президент України Петро Порошенко підкреслив, що може зі впевненістю стверджувати: сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити країну.

Він також окреслив напрямки та пріоритети.

«Пріоритетом є завершення розробки нового та модернізованого озброєння і серійне виробництво, зокрема: ракетних комплексів “Вільха-М”, “Нептун”; 155 міліметрових артсистем “Богдана”, реактивної системи залпового вогню “Верба1”; безпілотного розвідувально-ударного комплексу “Сокіл”», - зазначив глава держави та Верховний головнокомандуючий.

Коментарі