Нова помічниця мера Вишгорода прокоментувала своє незаконне призначення на посаду

Журналісти "Стоп Корупції" навідались до першої заступниці мера міста Вишгород, щоб дізнатись подробиці щодо її призначення на цю посаду.

Виявилось, що перша заступниця Олексія Момота займається будь-якими питаннями міської адміністрації, однак відповідає за жодне.

Цікаво, що обійнявши нову посаду, Марина Мельник не склала депутатський мандат, мовляв, за законом має на це право і навіть разом з колегами піднімала це питання в літературі. Вона запевняла журналістів, що подібний досвід вже існує в Україні.

Щодо виконавчого комітету, то до його складу депутатка не увійшла, оскільки колеги не проголосували за її включення до нього, та й сама заступниця не бачить в цьому потреби.

Стосовно прямих обов'язків на новій посаді, то за словами новопризначеної заступниці, вона може займатися гуманітарними питаннями, наповненням казни та контролем за сплатою податків, однак права голосу все ж немає. Також до її неофіційних обов'язків входить виконання роботи мера та заступників у момент їхньої відсутності. Навіть попри те, що відповідно до законодавства, депутат не може виконувати обов'язки голови адміністрації.

Наприкінці розмови Марина Гурамівна подякувала за звернення ГО "Стоп корупції" до прокуратури, яке, до слова, вже лежало на її робочому столі.

"Перевірки та запитання з боку правоохоронних органів мені забезпечені" – заявила вона.

Нагадаємо, 22 жовтня "СтопКор" написав заяву в прокуратуру щодо новопризначеної заступниці мера Вишгорода, яку незаконно допустили до відділу тендерних закупівель. Подробиці про це читайте в матеріалі.

Коментарі