Норвегія передала Україні комплекс для виявлення радіоактивних речовин і ядерних матеріалів

Представники уряду Норвегії передали українським прикордонникам сучасне обладнання для виявлення радіоактивних речовин та мобільний дезактиваційний комплекс.

Про це розповіли в прес-службі ДПСУ.

"Сьогодні на Закарпатті в рамках проекту міжнародної технічної допомоги прикордонники Мукачівського загону отримали обладнання для виявлення радіаційних матеріалів і радіоактивних речовин, захисту, знезаражування та дозиметри", – йдеться в повідомленні.

Прикордонники розповіли, що отримали мобільний автоматизований комплекс для виявлення радіоактивних речовин і ядерних матеріалів, мобільний дезактиваційний комплекс, засоби індивідуального захисту, пошукові дозиметри-сигналізатори та індивідуальні дозиметри.

"Цей проект є першим для прикордонної служби у рамках співробітництва з норвезькими донорами та, у разі ефективної імплементації, дозволить продовжити співпрацю за вказаним напрямом", – повідомили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Сумі Шигекі передав українським військовим медикам новий відеоендоскопічний комплекс для лікування бійців ЗСУ.

 

Коментарі