Нокаут від чиновників: на Житомирщині юні боксери готуються до чемпіонату світу по підвалах

02.04.2019 14:50

Майже рік минув від часу пожежі, яка залишила без даху над головою понад півтисячі юних спортсменів Житомирщини, але крім будівельного паркану за 1,5 млн грн досі нічого не зроблено: не готова навіть технічна документація. Обурені бездіяльністю міської влади мешканці Новограда-Волинського звернулися по допомогу до «СтопКору». Деталі – у сюжеті Наталії Дігтяр.

«Ми готуємося в даний момент на чемпіонат світу в Ірландію, у нас немає умов, де займатися, ми зараз ходимо по підвалах займаємося, як в 90-ті роки», - розповідає президент федерації боксу м. Новоград-Волинський Леонід Плісак.

Нагадаємо, в травні минулого року на Житомирщині майже вщент згорів Молодіжний центр. За словами слідчого, причина пожежі — навмисний підпал. Камери відеоспостереження ймовірного палія зафіксували, все ж підозрюваного й досі не знайшли.

«Ми переконалися, що місцева влада бездіє і ігнорує це питання», - зазначає лінійний координатор ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук, - «Ми будемо максимально робити все для того, щоб допомогти місцевим мешканцям і допомогти відновити дану культурну пам'ятку».

Колишній міський голова Новограда-Волинського Микола Мартинюк пообіцяв взяти справу Молодіжного центру під особистий контроль: «Тут більше претензій до депутатів міської ради, які втретє відмовляються виділяти кошти на замовлення технічної документації. яЯ думаю, що сьогодні ця подія сколихне все місто, і це питання буде взяте на озброєння і на контроль всією громадою», - наголосив екс-мер.

А «СтопКор» надалі стежитиме за розвитком подій навколо згорілого центру у Новограді-Волинському. Нові подробиці скандальної справи – у наступних випусках.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X