Німеччина виділить додатково 1,5 млн євро для Червоного Хреста в Україні

Федеральний уряд Німеччини виділить на гуманітарні заходи діяльності Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Україні додатково 1,5 мільйона євро, йдеться у повідомленні на сайті посольства Німеччини в Україні, оприлюдненому в понеділок, 13 листопада, передає УНН з посиланням на DW.

Таким чином, загальний внесок Німеччини у діяльність МКЧХ в Україні у період з 2016-го по 2018 роки зросте до 16 мільйонів євро. Передовсім фінансування йде на проекти на Донбасі.

"Фінансування піде на медичну допомогу, лікування травм, підтримку медичних закладів, профілактичні заходи, забезпечення населення харчовими продуктами та засобами гігієни, водопостачання, навчання медичного і середнього медичного персоналу, пошук зниклих безвісти та возз'єднання сімей, опікування полоненими, роз'яснювальну роботу щодо небезпечності мін і залишків боєприпасів тощо," – йдеться в повідомленні.

Усі ці заходи об'єднані в рамках проекту "МКЧХ - допомога, захист, профілактика і коопераційні зв'язки в Україні у 2016-2017 роках" ("ICRC Assistance, Protection, Prevention and Cooperation Activities in Ukraine 2016-2017").

У центрі уваги проекту – Східна Україна, зокрема, вимушені переселенці, сім'ї та громади, що дали їм притулок, а також постраждалі від конфлікту по обидва боки лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях.

Коментарі