Ні – варварській забудові, так – розумному містобудуванню: в Києві фахівці об’єднались для сприяння перспективному розвитку міста

Обговорити нагальні проблеми щодо містобудування Києва та залучити експертів, аби ці питання вирішити – саме з цією метою в столиці об’єднались видатні архітектори, забудовники, юристи та представники банку «Аркада». За утворення фонду сприяння перспективного розвитку міста Києва імені Володимира Поляченка проголосували одноголосно.

Увійшов до складу засновників і голова Наглядової ради банку «Аркада» Василь Кравченко, який зазначив: «У багатьох місцях Києва тривають конфлікти між забудовниками та різними структурними групами, які наймаються для того, щоб не давати будуватися. І не тільки щодо житла, а й інших соціальних об'єктів – доріг тощо».

З такою ситуацією пан Василь стикнувся на столичних Осокорках. Невдовзі тут планується зведення нового житлового масиву за допомогою залучених Банком «АРКАДА2 від інвесторів коштів. Та певні особи повсякчас хочуть цьому завадити. Тож діяльність фонду буде націлена, в тому числі, і на врегулювання таких конфліктів ще на рівні розробки генерального плану.

«Потреба у такому фонді обумовлена тим, що у місті Києві нагромадилась велика маса проблем. Це і територіальні проблеми – місту тісно в його межах. Потрібен довгостроковий генеральний план, який би врахував інтереси бізнесменів, приїжджих, виїжджаючих з Києва», - наголошує пан Кравченко.

«СтопКор» й надалі стежитиме за діяльністю фонду сприяння перспективному розвитку міста Києва імені Володимира Поляченка. Більше про це – у сюжеті:

Коментарі