Ні корупції у Громраді при ДФС Київщини! Під відомством розгорнули пікет

«Ні проявам корупції у Громадській раді при ДФС Київської області!» З такими вимогами під відомство вийшли активісти «Стоп корупції». 

 

Мітингувальники вимагають переобрання членів Громадської ради фіскального відомства після скандального затримання голови Громради при ДФС Києва на вимаганні хабара з підприємця. Жінка підбурювала бізнесмена «віддячити» службовій особі ДФС і заплатити 75 тисяч доларів.

Голову громадської ради ДФС прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління ГУ НП у Київській області затримала напередодні.

Зазначимо, що на початку вересня активісти «Стоп корупції» почали збір інформації про факти корупції в роботі органів Державної фіскальної служби. Активісти проекту уже виїздили з мобільною громадською приймальнею під ДФС кількох районів Києва.

Борці з корупцією закликають громадян, які зіткнулись із несанкціонованими перевірками з боку податківців, блокуванням роботи підприємств та необґрунтованими санкціями, повідомляти про такі випадки активістам «Стоп корупції» або звертатись на гарячу лінію проекту.

Коментарі