Ні інформаційній війні проти “Стоп корупції”: юристи проекту закликають черкаські ЗМІ видалити фейк

18.04.2019 15:31

16 квітня інтернет-ресурс "Про все" опублікував матеріал, в якому заявив про підозри щодо лобіювання власних інтересів "ймовірним кандидатом в народні депутати" Людмилою Русаліною шляхом ініціювання створення осередку "Стоп корупції" в Черкасах. У статті автор із посиланням на так званих "експертів" вважає відкриття офісу, який ще навіть не запрацював, "як висування кандидата в депутати не від політичної партії, а від громадської організації, до якої на підсвідомому рівні є якась довіра". 

Юристи ГО "Стоп корупції" вважають, що стаття має замовний характер та поширює неправдиву інформацію щодо членів організації. Правники проекту закликають авторів публікації та керівництво ресурсу спростувати закиди та видалити статтю.

"Так, 16.04.2018 року о 9:00 на сайті "Про все" була розміщена публікація, а саме стаття з назвою «Вибори близько»: на Черкащині впроваджують виборчі технології до парламентських виборів?

У вищезгаданій статті Інтернет-порталу "Про все" викладено ряд тверджень, які є поширенням неправдивої та неперевіреної інформації про ГО "Стоп корупції" та членів організації.

Відомості викладені неправдиво, однобоко та тенденційно, тому складається враження замовного характеру згаданої статті.

Ця стаття і донині є на сайті "Про все", вона доступна для широкого кола осіб та поширюється іншими сайтами й соціальними мережами з посиланням на першоджерело.

Вважаємо поширену інформацію такою, що підлягає визнанню невірогідною, такою, що принижує ділову репутацію ГО "Стоп корупції" та підлягає спростуванню й видаленню", – зазначають у юридичному відділі ГО "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X