Незаконно вилучене майно страхової повернуть, фіскалів перевірять на поліграфі

18.04.2019 17:32

У п'ятницю, 19 квітня, усе незаконно вилучене під час проведення обшуку майно страхової компанії повернуть. У цьому запевнив перший заступник голови ДФС України Сергій Білан.

Про це учасникам фіскального майдану, який третій день триває на Львівській, 8, повідомив нардеп Сергій Каплін. Політик поспілкувався із Біланом, при цьому учасників безстрокової акції проти протиправних дій фіскалів і журналістів в ДФС не пустили.

"Також Білан зазначив, що у відомстві проведуть службове розслідування, а ті, кого визначить ДФС, пройдуть тест на поліграфі", – розповідають учасники фіскального майдану.

Зазначимо, що під виглядом слідчих дій податківці Чапічадзе та Замятін провели неправомірний обшук в страховій компанії, який тривав 34 години. Увесь цей час співробітники підприємства, серед яких були жінки, перебували фактично в заручниках. Одну з жертв катування – вагітну жінку, яка не витримала тиску "правоохоронців", госпіталізувала "швидка".

До проведення обшуків всі компетентні судові інстанції столиці прийняли правову позицію страхової компанії, а рішення Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби було визнане протиправними та скасовані відповідні податкові повідомлення.

Після цього під офісом ДФС України розпочалась безстрокова акція протесту, яка отримала назву фіскального майдану.

Додамо, що 18 квітня після трьох днів протесту учасники дізнались, що у ДФС провели службове розслідування щодо протиправних дій двох співробітників ДФС Замятіна та Чапічадзе, які влаштували обшук-терор в офісі київської страхової. Перевірку проводили їхні підлеглі й у результаті нікого не відсторонили та не покарали.

"Розслідування стосовно слідчого Замятіна, який проводив обшуки, курував підлеглий Чапічадзе, а в робочу групу входили колеги Замятіна. У ході службового розслідування вивчали дії правоохоронців лише під час обшуку. Про сфабриковану справу проти страхової за участі кишенькового судді взагалі не йшлося. У результаті – нікого не відсторонили, а керівнику слідства Офісу великих платників податків ДФС Ігорю Чапічадзе, який до цього керував слідством ДФС у Харківській області, взагалі нічого не зробили", – повідомляють учасники фіскального майдану.

Зазначимо, що "СтопКор" слідкує за ситуацію з дня обшуку і після нашого резонансного розслідування проти слідчих ДФС, які проводили неправомірні дії в страховій компанії, у ДБР зареєстрували кримінальне провадження за фактом перевищення влади службовими особами.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X