Незаконний паркан рейдерки Софієнко на київських Осокорках демонтували

Огорожу, яка закривала прохід до озера Зариваха на столичному масиві Осокорки, демонтували. Паркан встановила місцева жителька та відома в агросекторі за захопленням компаній бізнесвумен Леся Софієнко. У демонтажі взяли участь активісти «Стоп корупції», які протягом року добивались знесення нелегальної конструкції та звільнення доступу до водойми. 

Додамо, що на земельній ділянці на столичних Осокорках, яку намагалась привласнити рейдерка Леся Софієнко, побудуть реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Про це нагадали активісти «Стоп корупції».

«Громадські організації бійців АТО разом з активістами «СтопКору» обстежили земельну ділянку на березі озера Зариваха. Землю незаконним шляхом намагалась загарбати поплічниця колишнього міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. На цій території незабаром планують звести новий реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Відповідно до Кадастрової карти, ділянка перебуває у власності громади. Проте поруч з комунальною ділянкою знаходиться будинок одіозної дружини екс-регіонала, що самовільно захопила шматок берега, який їй не належить.

Наші активісти неодноразово звертали увагу правоохоронців та районної влади на це свавілля. Раніше КП «Благоустрій» підтвердило, що дана земля належить громаді, і видало припис стосовно того, щоб було надано доступ до водойми. На жаль, Софієнко не відреагувала на документ, тож співробітники «Благоустрою» самі демонтували паркан, який перешкоджав виходу на берег озера.

Тим часом мальовнича ділянка біля водойми привернула увагу бійців АТО, які мають бажання побудувати там реабілітаційний центр для своїх побратимів. Зважаючи на те, що земля в межах Києва дуже дорога, раніше створення такого центру було вкрай проблематичним», – додали у «Стоп корупції».

Коментарі