Неясна «Поляна»: як дерибанять закарпатські курорти

Кількасот жителів Поляни приїхали під стіни обласного суду, аби довести право громади на воду. Сільський голова впевнений: стримувати розлючений судовою бездіяльністю натовп він не зможе вічно. До того ж наразі стало відомо, що вже інший санаторій Укрпрофоздоровниці теж заявив права на водогін.

«Сьогодні з'явилася інформація, що санаторій «Квітка полонини» звернувся в суд. Який претендує на частину даного водогону. І каже, що він у нього на балансі і дав довідку, що він на балансі у «Квітки полонини» з 1965 року. І байдуже, що дана вітка до «Квітки полонини» була прокладена у 1980 році», - повідомив Іван Дрогобецький, голова Полянської ОТГ.

А тим часом Укрпрофоздоровниця проводить оборудки з ще одним санаторієм на Закарпатті. За документами, які вдалось отримати «СтопКору», розпродають квадратні метри санаторію «Поляна». І це попри мораторій Верховної Ради щодо відчуження профспілкового майна. При тому, за документами, квадратура «Поляни» не змінюється. Про продаж місцеві нічого не знають, втаємничується цей факт і від сільради, яка є орендодавцем. Паралельно з цим на території санаторію прописались троє людей та малолітня дитина.

Чи не за такою ж схемою поцупили і водогін? Представник Укрпрофоздоровниці Володимир Стеценко відмовився відповідати на будь-яке питання журналістів.

Усі деталі гучної справи переглядайте у новому відео:

Коментарі