“Немає у мене ніяких президентських амбіцій!” – Саакашвілі після звільнення розповів про плани на найближче майбутнє – кадри

Лідер "Руху Нових сил" Михайло Саакашвілі, звільнений судом без запобіжного заходу, виступив з промовою до прихильників. Він розповів про те, що має намір робити далі.

Про це повідомляє "Діалог.UA". Саакашвілі виступив прямо біля будівлі суду. З його слів, в першу чергу він має намір поїсти, оскільки сильно зголоднів після декількох днів голодування. Розповів він і про більш глобальні плани.

Так, політик запевнив, що робитиме, "що і завжди", а саме намагатися мирними шляхами змусити нинішню владу піти у відставку. Примітно, що, зі слів Саакашвілі, сам він президентом більше ставати не має наміру.

Відзначимо, що Саакашвілі був заарештований 9 грудня за підозрою в пособництві соратникам екс-президента Віктора Януковича. 11 грудня в Києві відбувся суд про призначення політику запобіжного заходу.

Зауважимо, що суд відмовився помістити Саакашвілі під домашній арешт.

Суд не задовольнив клопотання прокуратури та відпустив Михайла Саакашвілі!--Суд не удовлетворил ходатайство прокуратуры и отпустил Михаила Саакашвили!

Posted by Mikheil Saakashvili on 11. detsember 2017. a.

Коментарі