Нелегальний видобуток піску в Зазим’ї: чому бездіють поліція та сільрада?

Активісти зафіксували чергову точку незаконного видобування піску у селі Зазим’я Київської області. Разом із правозахисниками представники «СтопКору» вирушили до місцевої поліції, щоб поцікавитись: чому попри надані докази поліція не поспішає реагувати? Але не з пустими руками – захватили з собою мішок як символ данини браконьєрів правоохоронним органам, аби ті не заважали спокійній роботі нелегалів.

Але очільник броварських правоохоронців чомусь заплутався у датах – не зміг згадати, коли було звернення – у червні чи у липні.
Правозахисники сподівається, що після їх візиту поліція ретельніше вивчатиме факти і таки відкриє провадження. А знімальна група «Стоп Корупції» попрямувала до сільради. Адже тут точно знають, що можна робити на ділянці, а що – протизаконно. Але і тут відповідати на прості запитання не поспішають.

«Ми відкриті, да. Готуйте письмовий запит і ви отримаєте відповідь. На цьому діло завершено», - Людмила Спічак, голова Зазимської сільської ради була вельми лаконічна.

Дійсно, пані голова була дуже зайнята повідомленнями в телефоні. До речі, пані Людмила вже була героїнею одного з розслідувань «СтопКору». Два роки тому вона задекларувала розкішний маєток на березі штучного озера. А у 2015 році взагалі прославилася на всю країну – СБУ спіймало її на хабарі у 600 тисяч доларів за виділення земельної ділянки.

До речі, офіційний запит, звісно, було відправлено, але відповіді журналісти не отримали і досі. Слідкуйте за ситуацією разом зі «СтопКором»:

Коментарі