“Недостатньо доказів” – сину Авакова, підозрюваного у розтраті 14 млн гривень, суд повернув майно

06.09.2018 15:48

Солом'янський райсуд Києва ухвалив рішення щодо скасування арешту майна сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра.

Про це написано в ухвалі суду.

В документі зазначено, що йому повернуть 3 машиномісця в підземних паркінгах за різними адресами, 2 квартири та 43% простих акцій товариства "Інвестор".

Дана ухвала оскарженню не підлягає.

У ході цієї справи в липні поточного року САП закрила провадження щодо двох фігурантів – сина міністра та Чеботаря. Прокурор тоді наголосив на відсутності "прямих доказів" у справі. У відповідь на це НАБУ подали скаргу до САП, нагадавши прокуратурі, що у квітні вони ж самі визнали докази достатніми для доведення вини у справі всіх трьох фігурантів.

20 серпня заявник у справі – Центр протидії корупції повідомив про оскарження ним рішення закриття кримінального провадження щодо Олександра Авакова та Сергія Чеботаря.

Через 10 днів керівник САП Назар Холодницький повідомив, що розглянув скаргу НАБУ на постанову прокурора про закриття цієї справи та визнав її законною.

Далі Солом'янський суд столиці повернув ЦПК їхню скаргу на закриття "справи рюкзаків" у частині стосовно Авакова і Чеботаря. У центрі заявили, що оскаржуватимуть це рішення суду в апеляційному порядку.

Нагадаємо, що восени 2017 року НАБУ затримало 3 осіб: сина голови МВС Олександра Авакова, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та Володимира Литвина, який у 2014 році керував ІТ-компанією "Turboseo", з підозрою у розтраті 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Коментарі