«Не здогадався сказати стоп-слово» – відомий блогер про пранк нардепа Денисенка

Нещодавно видання «Вибір.Медіа» виклало у мережу листування народного депутата України – Андрія Денисенка з пранкером, що видавав себе за скандально відомого у Дніпрі Дмитра Погребова. Наскільки правдиве це листування – чи може це взагалі фейк – із цим запитанням журналісти «Стоп Корупції» звернулися до відомого блогера і тепер вже одного із членів наглядової ради НАБУ – Максима Діжечка.

Пан Діжечка припускає, що Денисенко і справді відреагував на провокацію пранкера і в цьому випадку по-дитячому наївно йому довірився. «Він навіть не перевірив це або хоч би сказав якесь стоп-слово… Ну передзвони йому, просто візьми й подзвони і спитай: Толік, це ти?», - дивується Максим.

Крім того, блогер запевняє, це – розповсюджена схема добування ексклюзивної інформації. Зараз цей метод активно використовують у політиці, і пранкери вивідують у можновладців інформацію, завдяки якій потім можна буде запобігти корупції.

«Насправді це такий соціальний інжиніринг, коли ти можеш за допомогою психології, за допомогою соцмереж вивідати інформацію», - зазначає Максим Діжечка, - «Я думаю, що ці люди, вони на вістрі – вони можуть діставати ось таку інформацію, яку можуть купувати навіть журналісти. Але це знову ж має дві сторони медалі: коли для благих цілей, то це можливо. Тут, як і в житті, інструмент хороший, але головне - хто ним користується».

ГО «Стоп корупції» продовжує досліджувати листування народного депутата Андрія Денисенка.


Частина перша : “Розіп’яти Борю в трусиках” – у мережу виклали приватне листування нардепа Денисенка
Частина друга: фейки для Банкової та “злив” інформації у БЮТ - "СтопКор" продовжує досліджувати листування Денисенка
Частина третя: «Своїм все, ворогам закон» – як політики «відмазують» відвертий кримінал

Усі оновлення та деталі цього пікантного спілкування ви можете побачити на нашому офіційному сайті. І попереду найцікавіше!

Ексклюзивний матеріал «СтопКору» на цю тему:

Коментарі