Не такий вже й безхатченко – житло нардепа Денисенка коштує українцям 20 тисяч гривень щомісяця

За офіційними даними з портала Верховної Ради, нардеп-прогульник Андрій Денисенко кошти на компенсацію вартості житла у столиці отримує регулярно. Так, з початку року, майже не з’являючись ані на робочому місці, ані у депутатському притулку – готелі «Київ», Андрій Сергійович отримав майже 158 тисяч гривень. При цьому, у скромній квартирці, яка вказана у декларації, пан нардеп також не проживає.

Проте з журналістами спілкуватися на цю тему народний обранець не бажає категорично. Чого тільки не вигадував народний депутат, аби уникнути спілкування з пресою. Якими тільки стежками не бігав.

Доходило навіть до погроз фізичного насильства.

Нагадаємо, через одну з оборудок жителі Дніпра залишились без Парку Ракет. За даними журналістів «СтопКору», захоплення будівлі та землі під комплексом відбулось з боку народного депутата Андрія Денисенка та його громадських організацій.

До того ж, активісти підозрюють нардепа у приховуванні статків та майна. «Своїми діями Денисенко порушив низку статей Кримінального кодексу України, Закон України «Про запобігання корупції» та «Про статус народного депутата» - зазначають активісти, які підготували панові Денисенку громадську підозру.

Коментарі