Не стало голови уманського осередку “Стоп корупції” Руслани Парфьонової

Команда «Стоп корупції» висловлює співчуття родині голови уманського осередку проекту Руслани Парфьонової.
Наша колега була справжньою патріоткою, громадською активісткою, чуйною та порядною людиною. Метою її життя була боротьба із беззаконням і несправедливістю.

Руслана Парфьонова була фаховим юристом, закінчила Одеську національну юридичну академію. Працювала в податковій інспекції, згодом – у військовій частині. Як людині, яка розумілась на законодавстві, їй було боляче дивитись на те, як прості громадяни не могли вирішити елементарні питання, тому що скрізь процвітала корупція. Після Революції гідності в Умані, як і в багатьох містах, організувалась група активних громадян, до яких приєдналась і наша колега. У 2016 році Руслана Парфьонова очолила місцевий осередок «Стоп корупції».

Їй вдалось розслідувати фінансові оборудки із бюджетними коштами під час будівництва фонтанного комплексу у місті, довести причетність до цієї афери народного депутата, оприлюднити факт передачі в оренду земель Міністерства оборони для подальшого будівництва на ділянці відомого гіпермаркету будівельних матеріалів.

Протягом шести років жінка не здавалась і боролася з агресивною хворобою, однак недуга виявилась сильнішою за мужню та вольову Руслану і забрала її життя.

Світла пам’ять.

Коментарі