“Не був агресивним, але ненавидів технікум через злих викладачів” – знайомий керченського стрільця розповів про нього в інтерв’ю

Людину, яку зафіксувала відеокамера в Керченському політехнічному коледжі під час масового вбивства учнів, звати Владислав Росляков. Його знайомий на умовах анонімності розповів про те, якою хлопець був людиною.

Про це інформує “Медуза”.

Рослякову було 18 років і він був студентом 4-го курсу. Зачислили юнака до коледжу в 2015 році.

Фото: t.me/EV112

Його знайомий розповів, що той “ненавидів технікум через злих викладачів, він натякав, що помститься їм”. “Ніколи не вирізнявся агресивністю, сидів тихонею, за 4 роки його не затримувала поліція, отримував стипендію”, – розповів про Рослякова “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов.

Найбільше інформації про Рослякова пише телеграм-канал Mash. Зокрема, видання пише, що підліток був дуже замкнутий, майже ні з ким не спілкувався і давно видалився з соцмереж. Цікавився маньяками”. Батьки хлопця розлучені; сам жив із матір'ю, яка працює санітаркою в керченському онкологічному диспансері.

Нагадаємо, 17 жовтня в їдальні Керченського політехнічного коледжу спрацював невстановлений вибуховий пристрій, начинений металевими предметами.

Кількість загиблих внаслідок теракту зросла до 18 осіб, кількість поранених збільшилася і перевищила 40 постраждалих.

Читайте також: “Мати керченського стрільця забрали на допит прямо зі шпиталю, де вона допомагала пораненим, – ЗМІ”.

Коментарі